“Nedávno jsem si koupila Vaši knihu Ženské rituály. Je to krásná kniha, očistná, kdy se v průběhu čtení ze mě v slzách vyplavují staré usazeniny. Moc za ni děkuji.”

Agáta W. / Čtenářka

Báro, tak už jsem se do knihy pořádně začetla a jsem nadšená. Tolik úžasných informací a zkušeností! A v kombinaci s osobním příběhem se to krásně čte a funguje to jako celek skvěle! Díky za tak krásný počin! Nemůžu se odtrhnout a cítím, jak mě kniha vede do hlubin mé duše a jak mi ukazuje, co teď potřebuji udělat..kam jít dál!

Jana Rosa / Průvodkyně rituály

Ahoj Baruško, v době, kdy jsem chystala rituál pro naší Elišku, jsem ani nevěděla o tom, že píšeš knihu o rituálech. Už jsem měla vše připravené a najednou přišla z Fb oznámení o Tvé knize. Chci Ti z celého srdce poděkovat. Na poslední chvíli přišly inspirace, které jsem zahrnula do rituálu. Přestřižení pupeční pomyslné pupeční šňůry a slova požehnání, kdy jsem žehnala jejím rtům, prsům, srdci atd… Byly to ty nejsilnější chvíle z celého rituálu. Bohužel je nemám zdokumentované, protože ženy, které tam s námi byly, nestačily trhat kapesníky, natož fotit.  Tak jsem Ti chtěla alespoň takto z celého srdce poděkovat za inspiraci, která přišla v pravý čas. Rituál byl velmi silný a musím říct, že jeho vlivem se velmi změnila energie ve vztahu mezi mnou a Eliškou. Stále to doznívá…

Alena / Čtenářka

 

Ženské rituály jsou jemným a smyslným pohlazením

i pronikavým křikem dravce, který protíná hluboké ticho temné noci duše. Záleží, v jaké fázi života se právě nacházíme a co potřebujeme…

…husí kůže po těle,
srdce se zachvěje,
dech se zatají
a buňky se radují…
z věčného poznání
v moderním podání.

Láska, něha, vůně v karmínovém lůně,
Vědomí, Řád, Přítomnost v mužské síle
spojují se v celistvý obřadní kruh,
kde záměr je náš nejbližší druh.

Nechť se tento svazek stane moudrým průvodcem mezi řádky života na cestě k sobě i k ostatním.

Isabel E. Hajtrová / redaktorka nakladatelství

“Baru, tvá kniha je naprosto úžasná! Dnes rozečtená… a nemohla jsem se od ní odtrhnout! Je to neskutečný dar od tebe, který předáváš. Že pouštíš do světa své “dítě” a věřím, že to svým způsobem porod je. Neb odhaluješ pro nás všechny své nitro a poznání. Kniha se čte jedním dechem! Máš obrovský talent a doufám, že napíšeš další knihy!

Přehled všech rituálů je dokonalý. S rituály si především spojuji tebe a kdo jiný by takovou knihu měl napsat nežli ty!”

Petra / Maminka dvou synů a čtenářka

“Baru, jsem z Tvé knihy nadšená a dojatá. Prozatím jsem pročetla pár stránek. Vytvořila jsi jedinečnou knihu pro nás, pro další ženy. Moc se mi líbí, jak jsi zvonivě a jímavě propojila své osobní zkušenosti s teorií archetypů. Čtením se mi vybavují společné zážitky a občas i naskočí husí kůži z Tvých dalších objevů tajů života. Nádherný počin – propojení krás i bolestí života. Inspiruješ, jak jde zažívat božské i lidské, umět si odpustit, propustit co už nepotřebuji a žít radost. Kéž dál Tvoje kniha roznáší poselství lásky a přijetí v každodenním žití. Děkuji Ti a jsem spolu-vděčná, ze se rituály mohou šířit skrze generace dále…”

Věra Vačkářová / Bylinkářka, masérka, maminka a babička

Ženské rituály stále žijí, nyní díkybohu více, a opět nabývají na významu. Bára je v ženských rituálech pojem. Těším se na její knížku a vřele ji doporučuji už nyní. Po absolvování několika jejích seminářů a několika velice inspirativních setkáních nemám pochyb. Když říkávám, že se ráda učím od nejlepších, tak Bára rozhodně nechybí v tomto mém VIP seznamu. 😉 Dala mi dobrý základ a stále mě inspiruje. 🙂

Přesto že při své práce se ženami využívám hlavně své divadelní zkušenosti, sebeobjevující a uvolňující procesy a postupy, rituály jsou vždy jejich nedílnou součástí.

Eva Elxa / Divadelní režisérka

Milá Barbora, ďakujem Ti za túto hlbokú knihu plnú lásky, rešpektu, úcty a otvorenosti. Som vďačná za naše stretnutia, si pre mňa veľká inšpirátorka, ktorá všetko, čo zdieľa, žije vo svojej každodennosti. Odporúčam knihu všetkým ženám, ktoré túžia po prirodzenom a vedomom spôsobe ženského života. Pre ženy, ktoré sa otvárajú témam rituálov a chcú vedieť viac o ich použití v ženskom živote.

Jana Vaculčiaková / Čtenářka